0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Уманське пиво – натуральні  інгредієнти, відмінний смак!

Броварня «Уманьпиво» з 1878 року розвиває свої потужності для того, щоб ви могли насолоджуватися смаком натурального живого пива.

Поєднуючи стародавні традиції та новітні технології, уманські пивовари щодня старанно працюють над виготовленням найкращого пива з натуральної сировини. Завдяки тісній співпраці з німецькими експертами пивоваріння, наші технологи постійно удосконалюють своє ремесло, щоб дивувати нашого споживача неперевершеним смаком натурального пива.

Особливістю нашої компанії є те, що сировину для виробництва пива ми вирощуємо самі на власних полях, а на ретельно доглянутих бджолиних пасіках ми збираємо свій мед для приготування медового пива. А тому поціновувачі наших напоїв можуть бути впевнені в найвищій якості, натуральності та природному походженні продукції компанії «Уманьпиво».

Виготовлення пива відбувається на німецькому обладнанні, із чітким дотриманням технологічних параметрів у рамках оригінальних рецептів, створених німецькими майстрами пивоваріння.
З метою досягнення відмінних смакових властивостей, процес приготування пива проходить системний аудит незалежних експертів із Німеччини.
Якщо взяти чисту воду артезіанських горизонтів,
Додати солод, налитий золотом сонця з уманських ланів, ароматний хміль з Баварії,
Секретну расу пивоварних дріжджів та головний інгредієнт: любов та старанність уманських броварів, –
Отримуємо «Уманьпиво» – натуральне пиво для Вашого задоволення!
Пиво вариться на німецькому обладнанні за старовинними баварськими та українськими рецептами.
Весь процес пивоваріння 3-4 рази на рік підлягає контролю незалежного експерта з Німеччини.