0%

Телефон для довідок
0(800) 33-09-09
Дзвінки по Україні безкоштовні

Уманське пиво – натуральні  інгредієнти, відмінний смак!

Виготовлення пива розпочалось в далекому 1878 р. Приготування високоякісного пінистого напою не припинялось, незважаючи на важкі воєнні часи та революційні події. Уманські пивовари не розгубили традицій пивоваріння, а завдяки тісній співпраці з німецькими браумайстрами наше пиво стало ще кращим! Повносмаковим та питким!
Виключно натуральна якісна сировина власного виробництва у поєднанні із німецькими технологіями є запорукою стабільного смаку та вашого приємного задоволення!
Кожен сорт має свій оригінальний неповторний рецепт, але основа кожного з них – ячмінний солод, дбайливо зібраний на ланах Уманщини, пророщений та підготовлений на власній сучасній солодовні; духмяний хміль збагатив наше пиво п’янкими ароматами, дріжджі збалансували та наситили природною вуглекислотою.

 

Виготовлення пива відбувається на німецькому обладнанні, із чітким дотриманням технологічних параметрів у рамках оригінальних рецептів, створених німецькими майстрами пивоваріння.
З метою досягнення відмінних смакових властивостей, процес приготування пива проходить системний аудит незалежних експертів із Німеччини.
Якщо взяти чисту воду артезіанських горизонтів,
Додати солод, налитий золотом сонця з уманських ланів, ароматний хміль з Баварії,
Секретну расу пивоварних дріжджів та головний інгредієнт: любов та старанність уманських броварів, –
Отримуємо «Уманьпиво» – натуральне пиво для Вашого задоволення!
Пиво вариться на німецькому обладнанні за старовинними баварськими та українськими рецептами.
Весь процес пивоваріння 3-4 рази на рік підлягає контролю незалежного експерта з Німеччини.